Vláda neustále "chce" jednat s ČSSD, ale pořád se nic neděje

Bohuslav Sobotka se vyjadřuje k připravované důchodové reformě, protože v tisku se objevily informace, že se vláda chystá jednat se sociální demokracií. To není nic nového, protože už od květnových voleb koalice „chce“ jednat s ČSSD o důchodové reformě, ale stále k tomu nedošlo.

Sobotka: Důchodová reforma
Váš prohlížeč nepodporuje nebo nemá zapnutý javascript. Video není možné zobrazit, stáhněte si jej a prohlédněte na Vašem počítači.
Stáhnout video (mp4, 14MB)

„Vláda by měla reagovat co nejdříve na rozhodnutí Ústavního soudu, který zasáhl do parametrů našeho důchodového systému a pokud nebude do září účinný zákon, který by na to reagoval, tak hrozí vážné problémy ve fungování důchodového systému,“ říká Bohuslav Sobotka, který na tyto problémy upozorňuje vládu včas.

Blogy