Robert Fico doufá, že v České republice i na Slovensku vzniknou sociálně demokratické vlády

Robert Fico doufá, že po volbách v České republice, které jsou v květnu, a slovenských volbách, které jsou v červenci, bude hrát sociální demokracie v obou zemích vedoucí úlohu.

Robert Fico - projev na konferenci ČSSD
Váš prohlížeč nepodporuje nebo nemá zapnutý javascript. Video není možné zobrazit, stáhněte si jej a prohlédněte na Vašem počítači.
Stáhnout video (mp4, 100MB)

Slovenský premiér říká, že v zájmu ochrany svého zdraví nečte slovenský tisk, ale každý den si přečte dva české deníky, které nejsou sociální demokracii nakloněné a když vidí tu lavinu útoků, říká si, že se ČSSD musí dařit.

V další části svého projevu se Robert Fico věnuje problémům hospodářské krize a říká, že nechce, aby krizi zaplatili obyčejní lidé. Chce více regulací státu a sám je překvapen, jak evropští pravicoví politici volají v době krize po regulacích. V poslední části svého vystoupení Robert Fico shrnuje boj sociálně demokratické vlády s pravicovými experimenty.

Blogy