Prioritou hejtmanky je budovat Ústecký kraj

Jana Vaňhová, hejtmanka Ústeckého kraje řekla, že prioritou je další rozvoj kraje. Jde jí především o to, aby zde byl občan spokojený, zůstal zde žít a pracovat. „Musíme především budovat kraj, tak jak si ho občané přejí,“ podotkla.

umíme pomoci lidem
Váš prohlížeč nepodporuje nebo nemá zapnutý javascript. Video není možné zobrazit, stáhněte si jej a prohlédněte na Vašem počítači.
Stáhnout video (mp4, 6.9MB)

S tím, že hejtmani zadají přesun 13 miliard korun nevyčerpaných z operačního programu EU do regionů, naprosto souhlasí. „Chceme, aby tyto finance byly přečerpány do krajů, protože my víme, jak s nimi hospodařit,“ zdůraznila Jana Vaňhová. V Ústeckém kraji chybí především kvalitní dopravní infrastruktura a je zde třeba investovat do oprav stávajících komunikací. Dalším problémem je samozřejmě všudypřítomná nezaměstnanost. Nakonec dodala, že pokud pomoc nezvládá kraj, putuje žádost i na ostatní kraje. Jana Vaňhová popřála sociální demokracii velkou účast ve volbách a vyzvala občany Ústí nad Labem a blízkého okolí, aby nepromarnili svou šanci vybrat si budoucnost.

Blogy