Další zastávkou turné Michala Haška bylo moravské město Hranice. Počasí nezklamalo, lidé se zajímali o program ČSSD, korzovali po náměstí a debatovali se zástupci sociální demokracie o stěžejních tématech, které se jich dotýkají. „Občané všeobecně přijímají sociální demokracii velice pozitivně, i v Hranicích je to stejné. Lidem dochází, co je pro ně dobré a co ne,“ řekl kandidát do sněmovny v Olomouckém kraji Roman Váňa.
„Heslo „Lepší život pro obyčejné lidi“ osloví většinu z nás,“ dodal. O dobrou náladu se postaral Jožka Šmukař s cimbálovkou. U stánků s informacemi a s občerstvením stály hloučky lidí a velký zájem byl také o pivo a klobásky. Pro děti si ČSSD připravila nafukovací balónky a drobné dárkové předměty.
Michal Hašek pozdravil občany historického města a představil další tváře ČSSD. Byli jimi hejtman Olomouckého kraje Martin Tesařík, lídr přerovské kandidátky Miroslav Kapoun, místostarosta města Lipník nad Bečvou Pavel Šoltys a hranický zastupitel Vojtěch Zima. Michal Hašek také poděkoval voličům a ujistil je, že ani tentokrát je ČSSD nezklame a své sliby splní. Neubránil se ostré kritice Julínkových a Zajacových reforem zdravotnictví a upozornil na fakt, že zdravotnictví není byznys.
„ČSSD nikdy nesouhlasila s poplatky ve zdravotnictví. Nechceme privatizaci nemocnic ani zdravotních pojišťoven. Pohlídáme si oblast sociální péče, jako tomu bylo při škrtání Petra Nečase, kdy jsme mu zabránili škrtnout ze státního rozpočtu jednu miliardu korun pro sociální péči. Zachránili jsme také pracovní místa v tomto kraji a hodláme v tom pokračovat,“ dodal Michal Hašek.