ČSSD předloží dvě legislativní iniciativy

Bohuslav Sobotka představil dvě legislativní iniciativy sociální demokracie. Souvisí to s tím, že pokud jde o antikorupční program, ČSSD nemá úplnou jistotu, že tak, jak vypadají vznikající dohody mezi pravicovými stranami, bude v budoucím vládním programu dostatek místa a garance pro důsledný boj s korupcí.

legislativní iniciativy
Váš prohlížeč nepodporuje nebo nemá zapnutý javascript. Video není možné zobrazit, stáhněte si jej a prohlédněte na Vašem počítači.
Stáhnout video (mp4, 7.1MB)

ČSSD navrhovala zrušení anonymních akcií a čekala, že součástí programu nové vlády bude  zrušení tohoto typu akcií. To se bohužel nestalo a proto sociální demokracie předkládá vlastní návrh a očekává, že na základě předvolebních prohlášení by tento návrh mohl mít šanci. Druhou iniciativou je návrh zákona, který se týká systému voleb v hlavním městě.

Blogy