Členové ÚVV ocenili schválení státního rozpočtu

V sobotu 12. prosince se v Kongresové centru konalo 5. zasedání Ústředního výkonného výboru ČSSD. Zasedání shrnul předseda sociální demokracie Jiří Paroubek. Podle něj se jednalo o rutinní jednání se standardním programem.

ústřední výkonný výbor
Váš prohlížeč nepodporuje nebo nemá zapnutý javascript. Video není možné zobrazit, stáhněte si jej a prohlédněte na Vašem počítači.
Stáhnout video (mp4, 11MB)

Se svými zprávami vystoupil předseda strany, předseda poslaneckého klubu, předseda senátního klubu, vedoucí delegace sociální demokracie v Evropském parlamentě, předseda asociace krajů. „Na základě těchto zpráv se otevřela docela zajímává diskuze a byly oceněny úspěchy sociálně demokratických zákonodárců, ale i hejtmanů,“ říká předseda Jiří Paroubek. Mezi úspěchy se může počítat především přijetí zákona o státním rozpočtu na rok 2010 včetně pozměňovacích návrhů, které iniciovala sociální demokracie. Členové ÚVV také ocenili postup Asociace krajů při uzavření dlouhodobé smlouvy s Českými drahami, který umožňuje nový směr v osobní dopravě v krajích.  Zároveň se také jednalo o změnách stanov a modernizaci sociální demokracie. Zároveň se také jednalo o změnách stanov a modernizaci sociální demokracie.

Blogy