Pozvánka na zahájení kampaně České strany sociálně demokratické k volbám do Poslanecké sněmovny

22. srpna 2021

Srdečně vás všechny zveme na dnešní zahájení kampaně k volbám do Poslanecké sněmovny. Přijďte si užít rodinné odpoledne na nádvoří našeho Lidového domu v Praze.

Datum: dnes/neděle 22. srpna 2021

Čas: 13:00 hod. (nádvoří Lidového domu bude otevřeno od 12:00)

Místo: nádvoří Lidového domu, Hybernská 1033/7, Praha 1

Co Vás čeká? Představeny budou nejenom programové priority sociální demokracie, ale také hlavní hrozby ze strany pravice. Součástí odpoledne bude natáčení videopříspěvků hostů akce v prostorách videokoutku, kde by měla zaznít přání ČSSD a České republice.

Proč v Lidovém domě? ČSSD je tradiční levicová strana a Lidový dům je tradiční sídlo české levice. Lidový dům je pro nás symbolem, o který jsem v historii blízké, i vzdálené museli několikrát bojovat. Lidový dům zůstane navždy náš a nikdy ho neprodáme. Proto zahajujeme kampaň u nás v Lidovém domě!

Připraveno pro vás bude také občerstvení zdarma – pivo, víno, nealkoholické nápoje a těšit se můžete také na grilované klobásy.

Za poslední rok a půl bylo setkávání složité. Pojďme se všichni opět potkat a užít si společně pohodové nedělní odpoledne! ČSSD má spoustu aktivních členů, přijeďte a zapojte se do kampaně. Akce je otevřená pro všechny, nejrůznějšího věku, od dětí, po ty nejzkušenější.

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci bude umožněný vstup pouze osobám, které jsou 14 dní po ukončeném očkování, nebo mají doklad o prodělané nemoci ne starší než 180 dní. Nebo budou mít s sebou negativní PCR, nebo antigenní test, který nebude starší než 72 hodin.

Těšíme se na vás.

Blogy